Akcie mesiaca

Hotel Centrum*** Nitra pre Vás

Hotel Centrum*** Nitra kombinuje unikátnu polohu v centre mesta Nitra s modernými izbami a výbornými službami. Hostia majú k dispozícii zabezpečené uzavreté hotelové parkovisko s rampou a mrežou. Izby Hotela Centrum*** sú priestranné, moderne zariadené a pohodlné. Ochotný a priateľský personál sa o Vás postará počas celého Vášho pobytu. Ubytovaní hostia majú každé ráno prichystané chutné a bohaté raňajky formou švédskych stolov.
Hotel má k dispozícii 28 klimatizovaných izieb s balkónmi a terasami a 4 apartmány, celková kapacita je 70 lôžok. Pýchou hotela sú izby s balkónmi s výhľadom na Nitriansky hrad, vrch Zobor, Divadlo Andreja Bagara, či Staré mesto.
Hotel Centrum*** Nitra je ideálnym miestom pre obchodných cestujúcich ako aj turistickú klientelu.
Budeme poctení Vašou návštevou.

hotelcentrum_Dog-friendly Wifi Welcome Drink

Typy izieb a služby

THAJSKÁ MASÁŽ

Naši hostia môžu využiť novú ponuku masáží, ktoré sprostredkúva masážne štúdio Thajský kvet. Nachádza sa hneď vedľa nášho hotela.

KAVIAREŇ

Nechajte sa očariť výraznou vôňou kávy a sladkou chuťou zákuskov od výmyslu sveta. Otvárame pre Vás kaviareň Centrum Caffe Bar, ktorú nájdete rovno pod hotelom.

KLASIK

Pohodlné, štýlové a vkusne zariadené KLASIK izby s kvalitnými matracmi pre komfortný spánok. Ubytovanie v klasickom štýle.

BIZNIS

Exkluzívne BIZNIS izby vhodné pre náročných hostí, ktorí si pri cestovaní potrpia na väčší priestor. BIZNIS izba má balkón alebo terasu s výhľadom na mesto.

BIZNIS PLUS

Priestranná a luxusná BIZNIS PLUS izba s prekrásnou zimnou záhradou s výhľadom na celé mesto je vybavená pohodlnými posteľami a pracovnou zónou.

APARTMÁN

Priestranné a pohodlné APARTMÁNY ponúkajú pracovnú zónu s pohodlným posedením a dve samostatné kúpeľne.

APARTMÁN PLUS

Nadštandardné luxusné APARTMÁNY PLUS s rozlohou 75 m2 a terasou s 50 m2, obsahujú kompletne vybavenú kuchyňu a jacuzzi.

Office Room

Ste obchodný cestujúci a potrebujete počas svojho pobytu v hoteli pracovať?

Ak ste sa práve v tejto chvíli rozhodli pre náš hotel, máme pre Vás v ponuke


28 Izieb


4 Apartmány


48 Parkovacie miesta


4606 Spokojní zákazníci v roku 2017

Aktuality

31 / Oct / 2017

Nechajte sa zvádzať našou novembrovou 🍂 ponukou, ktorá sa nesie v znamení hodov😋. Ochutnajte špeciality tradičnej zabíjačky a doprajte lahodný zážitok vašim zmyslom. Kliknite na 👇http://bit.ly/jesen_HotelCentrum a rezervujte svoj pobyt ešte dnes.

Čítať viac
02 / Oct / 2017

Čo by mohlo urobiť deň krajším 😋 než horúce čokoládové fondue so sviežimi kúskami nakrájaného ovocia🍓🍌🍎? Šípite správne. V októbri 🍁 sme si pre vás pripravili rána plné pohody, ktoré vám zaručene vykúzlia úsmev na tvári😊. Stačí kliknúť na 👉 http://bit.ly/jesen_HotelCentrum

Čítať viac
31 / Aug / 2017

September býva obdobím, kedy počas popoludňajšej prechádzky Nitrou môžete zmoknúť i stihnúť uschnúť 🌦️🌞 Preto sme pre vás na tento mesiac k raňajkám pripravili lahodné zeleninové a ovocné šaláty, aby sme vám pomohli udržať imunitu v kondícii 💪 Rezerváciu pobytu môžete urobiť už dnes: http://www.hotelcentrum.sk/rezervacia/ 😉

Čítať viac

Personál

Newsletter

Prihláste sa na odber najnovších informácií z Hotela Centrum***


Klub Hotela Centrum*** Nitra

Stanťe sa aj Vy členom Klubu Hotela Centrum*** Nitra

Výhody: skorší check-in, neskorší check-out, privítací drink, využitie mesačnej akcie, zdarma parná sauna, infrasauna a solárium, office room grátis